O firmie

BARTER S.A. jest firmą ze 100% udziałem kapitału polskiego, prężnie rozwijającą się  w sektorze energetycznym. Podstawowym profilem działalności Spółki jest sprzedaż i dystrybucja gazu płynnego, węgla, nawozów i soli drogowej. Działamy w branży już od 1999 roku. Nasza sieć dystrybucyjna obejmuje obszar całego kraju, choć znajdujemy również odbiorców w innych krajach Unii Europejskiej.  Posiadamy ogromną flotę pojazdów ciężarowych i dostawczych. Dysponujemy sztabem doświadczonych koordynatorów, którzy w profesjonalny sposób, potrafią sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. BARTER S.A. to stabilny partner w biznesie.

Barter S.A. w 2005 roku otrzymał certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania, obejmujący wymagania systemu: Zarządzania jakością, zgodnego z normą ISO 9001. Wdrożone systemy są dla naszych Klientów gwarancją dbałości o jakość i dowodem troski o środowisko naturalne.

Naszych klientów otaczamy profesjonalną i kompleksową opieką handlową. Oferujemy wysokiej jakości produkt, solidność i terminowość dostaw, doradztwo techniczne, a także profesjonalny serwis.